Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja.

A zalaegerszegi tesztpálya egyedülálló, mivel a vezethetőségre és menetstabilitásra koncentráló hagyományos tesztpálya funkciók a jövő járműveire fókuszáló kutatás-fejlesztési infrastruktúra elemeivel együtt valósulnak meg az egymásra épülő, többszintű validációt lehetővé tevő rendszerben. A tesztpálya egyedisége, hogy nemcsak a hagyományos járműdinamikai tesztek elvégzésére nyújt lehetőséget, hanem az autonóm (önvezető) járművek, továbbá az elektromos járművek validációs vizsgálatait is lehetővé teszi.

Zalaegerszegre, az AVL-ZalaZONE csapatának bővítéséhez keressük új munkatársunkat, az alábbi pozícióba:

Járműipari Teszt Technikus

A munkavégzés helye: 8900 Zalaegerszeg, ZalaZONE tér 1.

Your responsibilities:

  • A tesztpályára érkező személyautók és haszongépjárművek különböző részegységein technikusi/autószerelési munkák elvégzése
  • Futóműállítás, gumicsere, kerékszerelés, lengéscsillapító beállítás, mérlegelés, fékerőmérés, járműdiagnosztika, alkatrészcserék a tesztjárműveken
  • A tesztautókat mérő mérőrendszerek, illetve egyéb teszteszközök kezelése, esetenként konfigurálása
  • Személyes kapcsolattartás a tesztelést végző, többnyire nemzetközi ügyfelekkel
  • Tesztpálya járműparkjának karbantartása
  • Egyéb technikus feladatok

Your profile:

  • Legalább középfokú, műszaki iskolai végzettség (autószerelői végzettség előnyt jelent). Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Autószerelőként vagy egyéb járműszerelési területen szerzett jártasság professzionális vagy hobbi szinten
  • Aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban az ügyfelekkel való hatékony kapcsolattartáshoz
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office és alkalmazásai: Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
  • Gyakorlatias, megbízható és proaktív hozzáállás

A pályázat során előnyt jelent:

  • Ügyfelekkel való kommunikációban szerzett tapasztalat
  • Autóvillamossági, járműdiagnosztikai ismeretek
  • Haszongépjárművek ismerete

We offer:

  • Normál munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás
  • Munkába járás költségtérítése (30Ft/km)
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok

Interested? Please apply.

About AVL

AVL is one of the world’s leading mobility technology companies for development, simulation and testing in the automotive industry, and beyond. We provide concepts, solutions and methodologies in fields like vehicle development and integration, e-mobility, automated and connected mobility (ADAS/AD), and software for a greener, safer, better world of mobility.

Find out more: www.avl.com

You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?

Check out our step-by-step guide

AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.

Location:

Zalaegerszeg, HU

Company:  AVL-ZalaZONE Kft.
Job Function:  Mechanical Engineering
Contract Type:  Permanent
Posting Date:  May 29, 2024
Job ID:  36037

About AVL

Job Segment: Mechanical Engineer, Engineer, Engineering