Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza?  Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? Szeretnéd, ha a Te ötleteid határoznák meg a jövő mobilitását? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL érdi csapatához!

Szimulációs mérnök gyakornok – Dinamikai szimuláció területén

Feladatok

Dinamikai, rezgéstani szimulációs feladatok támogatása
Belsőégésű -, elektromos motor és fogaskerékhajtások rezgés és zaj (NVH) szimulációja
Belsőégésű motor főcsapágyszámítások és szelepvezérlés szimulációk készítése
Frekvencia analízis, akusztikai szimulációk (airborne-noise), topológiai optimalizálási feladatok
Szimulációs eredmények alapján konstrukciós javaslatok kidolgozása a mérnök kollégákkal együttműködve
A szimulációs terület más egységeivel történő együttműködés
Szimulációs területen követendő folyamatok fejlesztésének támogatása

ELVÁRÁSOK

Folyamatban lévő MSc gépészmérnöki, járműmérnöki vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok,
Minimum heti 20 óra vállalása,
Alap mechanikai ismeretek dinamika és rezgéstan témakörökben,
Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (német nyelvtudás előny),
Valamelyik az iparban használt analízis program ismerete előnyt jelent: SimLab, Abaqus, ANSA/META, Ansys, Excite
Jó időmenedzsment, kommunikációs képesség, hajlandóság tanulásra.

AMIT KÍNÁLUNK

Rugalmas munkaidő, 60% otthoni munkavégzés lehetősége
Mentor program,
Relax- és fitness szoba,
Kávézó és étterem az iroda épületében,
AVL shuttle buszok biztosítása Budapestről Érdre és vissza.

Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, várjuk az önéletrajzodat.

About AVL

AVL is one of the world’s leading mobility technology companies for development, simulation and testing in the automotive industry, and beyond. We provide concepts, solutions and methodologies in fields like vehicle development and integration, e-mobility, automated and connected mobility (ADAS/AD), and software for a greener, safer, better world of mobility.

Find out more: www.avl.com

You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?

Check out our step-by-step guide

AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.

Location:

Érd, HU

Company:  AVL Hungary Kft.
Job Function:  Electrification/Electrical/Electronic
Contract Type:  Internship
Posting Date:  Sep 17, 2024
Job ID:  37472

About AVL