AVL Hungary Kft. álláslehetőséget kínál Magyarországon Magyarország (HU) mint

Tesztmérnök - Driving Functions

Feladatok

  • A jármű futómű paramétereinek optimalizálása a törvényi szabályozásoknak és az ügyféligényeknek megfelelően;
  • A fejlett vezetéstámogató rendszerek (ADAS) paramétereinek optimalizálása a törvényi szabályozásoknak és az ügyféligényeknek megfelelően;
  • A tesztpályákon történő járműves tesztek előkészítése, szervezése, végrehajtása és kiértékelése világszerte;
  • Jelentések készítése és prezentációja a tesztek eredményeiről az ügyfeleknek;
  • A futómű területéhez kapcsolódó vezérlő rendszerek applikációs projektjeinek a megtervezése, kivitelezése és nyomon követése;
  • A futómű vezérlő rendszerek (kormányzás, ESP, aktív futómű,…) kalibrációja HIL környezetben, fékpadon és valós környezetben az utakon vagy a tesztpályán;
  • Széria bevezetések és a hatósági hitelesítések támogatása;
  • ADF (Automated Driving Function) tanúsítási követelményeinek meghatározása;
  • EPS (Environment Perception System) és önvezető segédpilóta-rendszer tanúsítási követelményeinek meghatározása;
  • Valós tesztelési körülményekkel szemben támasztott követelmények meghatározása;
  • Valós teszteléshez protocol, illetve pontos tesztelési útmutató előállítása;
  • Tesztelési adatok kezelésével szemben támasztott követelmények meghatározása;
  • Valós tesztelési módszerek meghatározása;
  • Projekt eredmények demonstrációja, hasznosítása.

Ha mindehhez

  • BSc vagy MSc gépészmérnöki, járműmérnöki, mechatronikai vagy ezekkel egyenértékű végzettség;

  • A SoftWare-ek logikájának és algoritmusainak ismerete;

  • A jármű és érőátviteli rendszereinek alapos ismerete, valamint azok kölcsönhatásainak a megértése;

  • A jármű és a hozzá kapcsolódó erőátviteli rendszer elemeinek, valamint azok jogszabályi követelményeinek részletes műszaki és fizikai ismerete;

  • Az adatok kiértékelésének, utófeldolgozásának, valamint a kalibrációs szoftverek magas szintű ismerete.

akkor téged keresünk!

AMIT KÍNÁLUNK

  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás;
  • Rugalmas munkaidő-beosztás, otthoni munkavégzés lehetősége;
  • Munkába járás költségtérítése;
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok (angol és német), szakmai tréningek.

AZ AVL HUNGARY KFT.

A hazai járműipar 100 éves tradícióját és a cégcsoport innovációs tevékenységét ötvözve a 2002-ben alapított AVL Hungary Kft. az elmúlt években élen járó kutató-fejlesztő centrummá vált a hajtásláncrendszerek csaknem minden területén.

A magyar vállalat több, mint 500 fős szakembergárdája az érdi központ mellett Budapesten, Zalaegerszegen és Kecskeméten is csúcstechnológiás fejlesztői környezetben dolgozik, elsősorban a K+F – tervezés, szimuláció, tesztelés, szoftverfejlesztés, kalibráció és gyártástervezés területeken.

Kollégáink munkájának eredményei és az AVL-nél létrehozott műszaki innovációk öt kontinens személyautó-, nehézgépjármű-, munkagép- és hajóiparában jelennek meg: nemzeti és nemzetközi projektekben veszünk részt, a legmodernebb eszközökkel dolgozunk, és a jövő hajtásláncait fejlesztjük.

Az AVL-ről

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

Tudj meg többet: www.avl.com

You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?

Check out our step-by-step guide

AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.

Hely:

Zalaegerszeg, HU

Létesítmény:  AVL Hungary Kft.
Állásfajta:  Powertrain Engineering
Szerződés típusa:  Teljes munkaidős
Dátum:  2024. máj. 2.
Job ID:  37004

Az AVL-ről

Munkakör: Mechanical Engineer, Engineer, Engineering