AVL Hungary Kft. álláslehetőséget kínál Magyarországon Magyarország (HU) mint

Járműipari Teszt Technikus

A munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Feladatok

Gépjármű tesztelés megadott követelmények alapján;

Járművek műszaki felkészítése a tesztelésre;

Tesztjárművek szerelése, tesztelt alkatrészek be- és kiépítése, vizsgálata;

Méréstechnika beépítése, üzembe helyezése, működésének biztosítása;

Tesztelési adatok kezelése (feldolgozás, továbbítás);

Járművek szoftverfrissítése;

Gépjármű hibáinak feltárása (diagnosztika);

Gépjárművek vezetése közúton, tesztpályán és laboratóriumban;

Tesztek dokumentálása;

Méréstechnika kezelése: indítás, mérés közben felügyelet, mentés.

Elvárások

Legalább középfokú iskolai végzettség;

Jármű- és motorszerelői szakképesítés és tapasztalat;

Gépjárművek működésének alapos ismerete;

Méréstechnikai ismeretek;

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

Alapfokú Angol és/vagy Német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt);

Felelősségteljes, megbízható, kockázatkerülő, monotonitást tűrő személyiség;

Önállóan munkavégzésre képes egy csapat részeként;

Szervezett munkavégzés;

„B” kategóriás jogosítvány, egyéb járműkategória ("C", "D", "E" kategória) előny;

Hivatásos sofőrként szerzett tapasztalat előny;

Utazási hajlandóság (küldföldre)

Amit cserébe kínálunk

Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás;

Rugalmas munkaidő-beosztás;

Munkába járás költségtérítése;

Mentor program, nyelvtanfolyamok (angol és német), szakmai tréningek.

AZ AVL HUNGARY KFT.

A hazai járműipar 100 éves tradícióját és a cégcsoport innovációs tevékenységét ötvözve a 2002-ben alapított AVL Hungary Kft. az elmúlt években élen járó kutató-fejlesztő centrummá vált a hajtásláncrendszerek csaknem minden területén.

A magyar vállalat több, mint 500 fős szakembergárdája az érdi központ mellett Budapesten, Zalaegerszegen és Kecskeméten is csúcstechnológiás fejlesztői környezetben dolgozik, elsősorban a K+F – tervezés, szimuláció, tesztelés, szoftverfejlesztés, kalibráció és gyártástervezés területeken.

Kollégáink munkájának eredményei és az AVL-nél létrehozott műszaki innovációk öt kontinens személyautó-, nehézgépjármű-, munkagép- és hajóiparában jelennek meg: nemzeti és nemzetközi projektekben veszünk részt, a legmodernebb eszközökkel dolgozunk, és a jövő hajtásláncait fejlesztjük.

Az AVL-ről

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

Tudj meg többet: www.avl.com

You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?

Check out our step-by-step guide

AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.

Hely:

Zalaegerszeg, HU

Létesítmény:  AVL Hungary Kft.
Állásfajta:  Vehicle
Szerződés típusa:  Teljes munkaidős
Dátum:  2024. szept. 30.
Job ID:  37525

Az AVL-ről