AVL Hungary Kft. álláslehetőséget kínál Magyarországon Magyarország (HU) mint

Rendszerfejlesztő mérnök - Functional Safety területen

FELADATOK

  • Hybrid és elektromos hajtású járművek Safety rendszereinek fejlesztése
  • Kockázati elemzések, koncepciók és biztonsági analízisek készítése (pl.: FMEA, FTA)
  • Biztonságkritikus rendszerek követelményeinek definiálása
  • Elkészült funkciók tesztelése szoftveres és/vagy járműves környezetben
  • Matematikai, fizikai és logikai tapasztalatok szakmai felhasználása
  • Műszaki egyeztetések a belső és külső megrendelőkkel
  • Részvétel járművek rendszereinek nemzetközi kutatás – fejlesztési projektjeiben

HA MINDEHHEZ

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel mechatronikai mérnöki, villamosmérnöki, járműmérnöki, gépészmérnöki, közlekedésmérnöki, informatikai vagy egyéb releváns területen,
  • Lelkesedsz az autóipari fejlesztések és a technikai újítások iránt,
  • Előnyt jelent, ha ismered a releváns szabványokat (IEC 61508, ISO 26262) vagy a biztonságkritikus rendszerek fejlesztését (pl. Risk Analysis, Functional Safety Concept),
  • B2-es szinten beszélsz angolul és/vagy németül,
  • Jól kommunikálsz és kezdeményező személyiség vagy, akkor jó eséllyel pályázhatsz!

AMIT KÍNÁLUNK

  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzési lehetőség 60%-ban
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények

Az AVL-ről

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

Tudj meg többet: www.avl.com

You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?

Check out our step-by-step guide

AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.

Hely:

Budapest, HU

Létesítmény:  AVL Hungary Kft.
Állásfajta:  IT & Software
Szerződés típusa:  Teljes munkaidős
Dátum:  2024. szept. 4.
Job ID:  37344

Az AVL-ről