Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.
Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza?  Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? Szeretnéd, ha a Te ötleteid határoznák meg a jövő mobilitását? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL érdi csapatához!

Szimulációs mérnök gyakornok - Dinamikai szimulációk területén

Érd

FELADATOK:

  • A jövő hajtásláncainak fejlesztésének támogatása, amit mások csak évek múlva láthatnak az utakon,
  • Dinamikai, rezgéstani szimulációs feladatok támogatása
  • Belsőégésű -, elektromos motor és fogaskerékhajtások rezgés és zaj (NVH) szimulációja
  • Belsőégésű motor főcsapágyszámítások és szelepvezérlés szimulációk készítése
  • Frekvencia analízis, akusztikai szimulációk (airborne-noise), topológiai optimalizálási feladatok
  • Szimulációs eredmények alapján konstrukciós javaslatok kidolgozása a mérnök kollégákkal együttműködve
  • A szimulációs terület más egységeivel történő együttműködés nemzetközi projektekben.

ELVÁRÁSOK:

Folyamatban lévő MSc gépészmérnöki, járműmérnöki vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok,
Minimum heti 20 óra vállalása,
Alap mechanikai ismeretek dinamika és rezgéstan témakörökben,
Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (német nyelvtudás előny),
Valamelyik az iparban használt analízis program ismerete előnyt jelent: SimLab, Abaqus, ANSA/META, Ansys, Excite
Jó időmenedzsment, kommunikációs képesség, hajlandóság tanulásra.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés lehetősége a munkaidő 50%-ban,
  • Munkába járás költségtérítése,
  • Mentor program,
  • Relax- és fitness szoba,
  • Kávézó és étterem az iroda épületében,
  • AVL shuttle buszok biztosítása Budapestről Érdre és vissza.

Ha érdekel a fenti lehetőség, küldd el nekünk angol nyelvű önéletrajzodat!

Az AVL-ről

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

Tudj meg többet: www.avl.com

You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?

Check out our step-by-step guide

AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.

Hely:

Érd, HU

Létesítmény:  AVL Hungary Kft.
Állásfajta:  Simulation
Szerződés típusa:  Gyakornok
Dátum:  2024. ápr. 2.
Job ID:  36776

Az AVL-ről

Munkakör: Mechanical Engineer, Engineer, Engineering