Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.
Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza?  Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? Szeretnéd, ha a Te ötleteid határoznák meg a jövő mobilitását? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL érdi csapatához!

Szimulációs mérnök gyakornok - CFD

Érd

FELADATOK:

  • Dolgozhatsz a jövő hajtásláncain, amit mások csak évek múlva láthatnak az utakon,
  • Áramlástani és hőtani folyamatok szimulációját végzed el a következő területeken:
    • Elektromos hajtásláncok, akkumulátor, üzemanyagcella fejlesztése,
    • Belsőégésű motorok áramlástani folyamatainak optimalizálása,
  • Nemzetközi projekt teamben fogsz dolgozni.

ELVÁRÁSOK:

  • Folyamatban lévő MSc gépészmérnöki, járműmérnöki, közlekedés mérnöki, fizikus vagy matematikus területen,
  • Minimum heti 20 óra vállalása,
  • Magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német nyelv előny),
  • Alapszintű szoftverismeret: ANSA vagy STAR CCM+ vagy AVL FIRE, továbbá Matlab-ban szerzett tapasztalat,
  • Jó időmenedzsment, hajlandóság tanulásra, önfejlesztésre,
  • Kommunikációs és csapatmunka készség,
  • Önálló, proaktív munkavégzés.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés lehetősége,
  • Munkába járás költségtérítése,
  • Mentor program,
  • Relax- és fitness szoba,
  • Kávézó és étterem az iroda épületében,
  • AVL shuttle buszok biztosítása Budapestről Érdre és vissza.

Ha érdekel a fenti lehetőség, küldd el nekünk angol nyelvű önéletrajzodat!

Az AVL-ről

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

Tudj meg többet: www.avl.com

You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?

Check out our step-by-step guide

AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.

Hely:

Érd, HU

Létesítmény:  AVL Hungary Kft.
Állásfajta:  Simulation
Szerződés típusa:  Gyakornok
Dátum:  2024. febr. 18.
Job ID:  36488

Az AVL-ről

Munkakör: Mechanical Engineer, Engineer, Engineering