AVL Hungary Kft. álláslehetőséget kínál Magyarországon Magyarország (HU) mint

Konstrukciós rendszeradminisztrátor - Gyártmánykövetés

FELADATOK:

  • Alkatrészek jóváhagyási folyamatainak koordinálása, végrehajtása
  • Alkatrészlisták és egyéb járműves dokumentációk elkészítése, karbantartása
  • Változáskezeléshez szükséges dokumentáció elkészítése mind AVL, mind megrendelői rendszerkörnyezetben.
  • Beszállítói folyamatok koordinálása különös tekintettel a beszerzett alkatrészek komplex gondozására (műszaki tartalom, határidő, mennyiségek, költségek és egyéb kondíciók tekintetében)

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább BSc végzettséggel rendelkezel műszaki- vagy járműtechnikai területen (MSc végzettség előnyt jelent)
  • CATIA V5 és/vagy más CAD rendszerben vannak ismereteid
  • Aktív német nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt (angol nyelvtudás előny)
  • Jó kommunikációs készségeid vannak szakmai és egyéb interakciókban
  • Megoldás-orientált, proaktív és felelősségteljes a hozzáállásod
  • Képes vagy önállóan és a vevővel szoros párbeszédben dolgozni egy projekten
  • Ügyfélorientált, meggyőző és elkötelezett csapatjátékos vagy
  • Rugalmasság jellemez és nyitott vagy az új ismeretek, tudás elsajátítására
  • Szívesen részt veszel 1-2 hetes németországi betanuláson
  • Rendelkezel tapasztalattal különféle adatkezelő rendszerekben

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap,
  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Otthoni munkavégzés lehetősége 50%-ban
  • Kávézó és étterem az iroda épületében
  • Relax- és fitness szoba
  • Munkába járás támogatása, Telekocsi bónusz
  • AVL-es céges buszok Budapestről Érdre és vissza

AZ AVL HUNGARY KFT.

A hazai járműipar 100 éves tradícióját és a cégcsoport innovációs tevékenységét ötvözve a 2002-ben alapított AVL Hungary Kft. az elmúlt években élen járó kutató-fejlesztő centrummá vált a hajtásláncrendszerek csaknem minden területén.

A magyar vállalat több, mint 500 fős szakembergárdája az érdi központ mellett Budapesten, Zalaegerszegen és Kecskeméten is csúcstechnológiás fejlesztői környezetben dolgozik, elsősorban a K+F – tervezés, szimuláció, tesztelés, szoftverfejlesztés, kalibráció és gyártástervezés területeken.

Kollégáink munkájának eredményei és az AVL-nél létrehozott műszaki innovációk öt kontinens személyautó-, nehézgépjármű-, munkagép- és hajóiparában jelennek meg: nemzeti és nemzetközi projektekben veszünk részt, a legmodernebb eszközökkel dolgozunk, és a jövő hajtásláncait fejlesztjük.

Az AVL-ről

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

Tudj meg többet: www.avl.com

You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?

Check out our step-by-step guide

AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.

Hely:

Érd, HU

Létesítmény:  AVL Hungary Kft.
Állásfajta:  Mechanical Engineering
Szerződés típusa:  Teljes munkaidős
Dátum:  2024. ápr. 3.
Job ID:  36193

Az AVL-ről

Munkakör: Mechanical Engineer, CAD, Drafting, Engineer, Engineering