AVL Hungary Kft. álláslehetőséget kínál Magyarországon Magyarország (HU) mint

Járműmérnöki MSc - duális képzés

FELADATOK:

  • Duális képzés során szakmai gyakorlaton való részvétel az AVL érdi telephelyén

HA MINDEHHEZ:

  • BME járműmérnöki MSc szakon kezded meg a tanulmányaidat
  • Szeretnél tapasztalatot szerezni a világ legnagyobb, független belsőégésű motorok, hibrid, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportnál
  • Szívesen vennél részt nemzetközi projektekben
  • Érdekel az autóipar, és szívesen nyernél betekintést egy multinacionális cég hétköznapjaiba
  • Szeretnéd megtudni, hogy mivel is foglalkoznak a kalibrációs mérnökök
  • Tudsz egyénileg és csapatban is dolgozni
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudással rendelkezel,

akkor várjuk jelentkezésed!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai mentor biztosítása, támogató munkakörnyezet
  • Kávézó és étterem az iroda épületében
  • AVL shuttle buszok biztosítása Budapestről az érdi telephelyre és vissza (Széll Kálmán tér, Déli pályaudvar, Kelenföld környéke, Népliget)

Érdekel?
Akkor használja online jelentkezési eszközünket, hogy elküldje nekünk jelentkezését.

Az AVL-ről

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

Tudj meg többet: www.avl.com

You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?

Check out our step-by-step guide

AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.

Hely:

Érd, HU

Létesítmény:  AVL Hungary Kft.
Állásfajta:  Calibration
Szerződés típusa:  Gyakornok
Dátum:  2024. ápr. 12.
Job ID:  34368

Az AVL-ről