Állásajánlat megosztása

Járműmérnöki MSc - duális képzés

Dátum: 2023.04.01.

Hely: Érd, HU

Vállalat: Career - avl.com

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen.

Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

FELADATOK:

  • Duális képzés során szakmai gyakorlaton való részvétel az AVL érdi telephelyén

HA MINDEHHEZ:

  • BME járműmérnöki MSc szakon kezded meg a tanulmányaidat 2023. szeptemberében
  • Szeretnél tapasztalatot szerezni a világ legnagyobb, független belsőégésű motorok, hibrid, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportnál
  • Szívesen vennél részt nemzetközi projektekben
  • Érdekel az autóipar, és szívesen nyernél betekintést egy multinacionális cég hétköznapjaiba
  • Szeretnéd megtudni, hogy mivel is foglalkoznak a kalibrációs mérnökök
  • Tudsz egyénileg és csapatban is dolgozni
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudással rendelkezel,

akkor várjuk jelentkezésed!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai mentor biztosítása, támogató munkakörnyezet
  • Kávézó és étterem az iroda épületében
  • AVL shuttle buszok biztosítása Budapestről az érdi telephelyre és vissza (Széll Kálmán tér, Déli pályaudvar, Kelenföld környéke, Népliget)

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérlek, hogy jelentkezz a karrieroldalunkon keresztül!