AVL Hungary Kft. álláslehetőséget kínál Magyarországon Magyarország (HU) mint

FMEA Moderátor

Feladatok

  • Standard FMEA-k vevői követelményeken és autóipari szabványokon alapuló készítése, frissítése és közzététele a project csapattal közreműködve;

  • Az FMEA módszertani és formai helyességének biztosítása;

    A projekt csapatok támogatása a termékek és folyamatok rizikóinak megállapításában, kiértékelésében és csökkentésében;

  • FMEA dokumentáció kezelése, hozott intézkedések követése;

  • A projekt csapat segítése az FMEA módszer megértésében, a rizikók elemzésében, az eredmények prezentálásában;

  • Az egyes csoportok és alcsoportok közötti gördülékeny munkavégzés támogatása.​​​​​

Ha mindehhez

  • Felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel (BSc, MSc);

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben;

  • MS Office programokat felhasználói szinten ismered;

  • Középfokú német nyelvtudásod magabiztosan használod szóban és írásban egyaránt (angol nyelv ismerete előny);

  • A rád bízott feladatokat precízen, határidőre teljesíted;

  • Hatékonyan tudsz együttműködni másokkal és nagy felelősségtudattal rendelkezel;

  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,

akkor téged keresünk!

AMIT KÍNÁLUNK

  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás;
  • Rugalmas munkaidő-beosztás, otthoni munkavégzés lehetősége;
  • Munkába járás költségtérítése;
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok (angol és német), szakmai tréningek.

AZ AVL HUNGARY KFT.

A hazai járműipar 100 éves tradícióját és a cégcsoport innovációs tevékenységét ötvözve a 2002-ben alapított AVL Hungary Kft. az elmúlt években élen járó kutató-fejlesztő centrummá vált a hajtásláncrendszerek csaknem minden területén.

A magyar vállalat több, mint 500 fős szakembergárdája az érdi központ mellett Budapesten, Zalaegerszegen és Kecskeméten is csúcstechnológiás fejlesztői környezetben dolgozik, elsősorban a K+F – tervezés, szimuláció, tesztelés, szoftverfejlesztés, kalibráció és gyártástervezés területeken.

Kollégáink munkájának eredményei és az AVL-nél létrehozott műszaki innovációk öt kontinens személyautó-, nehézgépjármű-, munkagép- és hajóiparában jelennek meg: nemzeti és nemzetközi projektekben veszünk részt, a legmodernebb eszközökkel dolgozunk, és a jövő hajtásláncait fejlesztjük.

Az AVL-ről

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

Tudj meg többet: www.avl.com

You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?

Check out our step-by-step guide

AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.

Hely:

Érd, HU

Létesítmény:  AVL Hungary Kft.
Állásfajta:  Powertrain Engineering
Szerződés típusa:  Teljes munkaidős
Dátum:  2024. ápr. 12.
Job ID:  36462

Az AVL-ről

Tudj meg többet: www.avl.com

Munkakör: Mechanical Engineer, Engineer, Engineering