Állásajánlat megosztása

Funkciófejlesztő gyakornok

Dátum: 2022.06.15.

Hely: Budapest, HU

Vállalat: Career - avl.com

Az AVL a világ legnagyobb belsőégésű, hibrid valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó független vállalatcsoportja. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen.

Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

FELADATOK

Részvétel járművek szoftveres rendszereinek fejlesztésében nemzetközi projektkörnyezetben
Motor- vagy invertervezérlés vagy safety fejlesztés Matlab Simulink környezetben
Kutatás – fejlesztési projektekben való részvétel
Matematikai, fizikai és logikai tapasztalatok szakmai felhasználása

HA MINDEHHEZ

Megkezdett mechatronikus, villamosmérnöki, gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy egyéb releváns felsőfokú tanulmányod van,
Tapasztalattal rendelkezel Matlab Simulink vagy Labview vagy C vagy python terén,
B2-es szinten beszélsz angolul,
Jól kommunikálsz és kezdeményező személyiség vagy, akkor jó eséllyel pályázhatsz!

AMIT KÍNÁLUNK

Rugalmas munkaidő
Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
AVL CAFI készpénzes juttatás
Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, várjuk a jelentkezésedet!