Állásajánlat megosztása

Tervezőmérnök

Dátum: 2022.11.21.

Hely: Érd, HU

Vállalat: Career - avl.com

Az AVL a világ legnagyobb belsőégésű, hibrid valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó független vállalatcsoportja. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen.

Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

Nagy precizitású célgép tervezés

Feladatok:

  • Optomechanikai alkatrészeket és összeállításokat fejlesztesz a high-tech ipar számára a koncepció fázistól egészen a gyártáskezdetig
  • A szükséges projekt- és modulspecifikus követelményeket összegyűjtöd
  • A megvalósíthatóság határán dolgozol ki műszaki megoldásokat, amihez mechanikai, termikus és dinamikai peremfeltételeket veszel figyelembe a gyáthatósági szempontok mellett
  • Az említett rendszerek és alkatrészek koncepcionális kialakítása a fenti szempontok szerint a te feladatköröd
  • Műszaki és egyéb csatlakozási felületeket érintően a társterületekkel és a gyártó cégekkel egyeztetsz
  • Felelős vagy a 3D modellek és 2D gyártási dokumentáció előállításáért
  • Önállóan képviseled az eredményeket a megrendelő fejlesztési testületeiben

Ha mindehhez:

  • Befejezett gépészmérnöki, villamosmérnöki, fizikusi avagy ezekkel megegyező műszaki felsőfokú végzettséggel és ennek megfelelő tapasztalattal rendelkezel
  • A használatos tervezői eszközökkel már van kezdeti tapasztalatod (Creo tudás előny)
  • Jó műszaki ismeretekkel rendelkezel és lelkesedsz a műszaki kihívásokért
  • Erős kommunikációs készséged van, kitartó vagy és képes vagy csapatban és önállóan is dolgozni
  • Magabiztos fellépésed, jó német- és/vagy angoltudással rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Otthoni munkavégzés lehetősége 50%-ban
  • Izgalmas feladatok
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, várjuk a jelentkezésedet!

Munkakör: Mechanical Engineer, Engineer, Engineering